Gizlilik Politikası

Web sitemize giriş yaptığınız andan itibaren ve size sunduğumuz hizmetleri kullandığınız için, size bizden talep ettiğiniz hizmetleri kullandığınız andan itibaren sizlerden gelen verileri kullanabiliriz. Bunu ne şekilde kullanacağımızı ve koruyacağımızı Gizlilik Politikasında belirttiğimiz gibidir. Bu yüzden giriş yapıp hizmetlerimizi kullanmaya başladığınız zaman Gizlilik Politikamızda belirtilen bütün şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Kişisel Verilerin Kullanılması ve Korunması

Hesapla.gen.tr yönetimi olarak web sitemize bağlandığınız andan itibaren güvende olabilmeniz için SSL (Secure Sockets Layer) sistemi ile korunmaktadır. SSL sayesinde hiçbir bilgi 3. bir kişi tarafından görülmez / erişilemez.
Sizlerden aldığımız kişisel bilgiler ile web sitemizi geliştirme amaclı kullanım haricinde bir amaç için kullanılmaz. Bunları saklama amacımız da sizlerin isteklerini tespit edip size istekleriniz konusunda doğrudan hizmet verebilmektir.

Bilgi (Veri) Kaynakları

Sizlerin yaptığı sorgular ve girdiğiniz verileri sadece sizler için kullanmaktadır. Amacımız sizlerin ihtiyaclarını tespit edip doğrudan sonuç elde etmek. Bu veriler üzerinde çalışıp sizlere daha kaliteli bir hizmet vermek istediğimiz için tüm verileri kayıt eder, büyük bir gizlilik ile saklarız. Hiç bir şekilde 3. kişilerin sizin bilgi veya verilerine erişme imkanı sunmayız. Bu işin ticaretini yapmamakla birlikte güvenliğiniz için dışarıya tamamen kapalı bir sistem olmayı tercih ettik.

300x600