Hakkımızda

www.hesapla.gen.tr Hakkında

Günlük olarak sıkça kullandığımız hesaplama yöntemlerini internet üzerinde geniş bir yelpaze sunarak tek bir çatı altında toplamayı kendine misyon edinmiş bir proje olan www.hesapla.gen.tr sitesi Türk halkının ihtiyacına hizmet etmektedir. Yoğun araştırmalar ve analizler sonucunda birbirinden farklı alanlardaki pratik hesaplama araçlarıyla hizmete sunulmuş bir projedir.

Misyonumuz

İnternet üzerinden yapılabilecek pratik hesaplama çözümlerimizdeki hizmet kalitesini ihtiyaçlar ekseninde bir üst aşamaya başarıyla aktarmaktır.

Vizyonumuz

Pratik hesaplama çözümleri sunan bir internet sitesi olarak bu hesaplamalar yapılırken kullanıcılarımızın ilk tercihi olmaktır.

Kalite Politikamız

Bu projede amaçlanan şey tüm hesaplama araçlarının tek bir noktada toplanmasıdır. Bundan dolayı verilen hizmet kalitesinin en yüksek seviyede olması şarttır. Bunun için ise gerekli optimizasyon ve analiz süreçleri sürekli olarak tekrarlanması gerekmektedir. www.hesapla.gen.tr ücretsiz olarak sunduğu bu internet hizmeti ile artan ve azalan ihtiyaçlar doğrultusunda sistemi sürekli olarak güncellemektedir. Ayrıca www.hesapla.gen.tr kullanıcılarının iletişim formu aracılığı ile gönderdiği geri dönüşler dikkatle incelenmektedir.

Kullanabilirlik

Bu projenin oluşum sürecinde değişik kullanıcı grupları tarafından farklı yerleşim ve tasarımlar üzerinde kullanılabilirlik testleri yapılmıştır. Yapılan testler sonucuna anlaşılması ve kullanılması çok pratik olan ve şu anda kullanmakta olduğunuz www.hesapla.gen.tr tasarımı ortaya çıkmıştır.

300x600